تولید قطعات مورد نیاز شما

به منظور تولید تولید قطعات مورد نیاز شما تنها کافیست نقشه و طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید و پس از اخذ مشاوره از ما، ساخت قطعات شما در تیراژ بالا آغاز خواهد شد.

با ما تماس بگیرید!

مراحل سفارش ساخت قطعه

ارسال نقشه و طرح

به منظور بررسی و ارائه مشاوره اولیه جهت ساخت قطعه مورد نیاز ابتدا می بایست نقشه خود را با فرمت های رایج  به صورت دقیق برای ما ارسال نمایید. تیم تخصصی ایران خم پس از بررسی شما را از هزینه نهایی آگاه خواهند ساخت.

تراشکاری قالب

پس از ارائه درخواست از سوی شما می بایست قالب جهت ساخت قطعه مورد نظر تهیه شود. بدین منظور می بایست ابتدا هزینه تراشکاری قالب به طور کامل پرداخت شود تا قالب شما ساخته شود. بدیهی است که در صورت عدم پرداخت هزینه قالب امکان ساخت آن میسر نیست.

لازم به ذکر است درصورت داشتن قالب نیازی به این مرحله نبوده و می توانید قالب خود را جهت ساخت به کارگاه ایران خم تحویل نمایید.

تولید قطعه

در این مرحله متناسب با تعداد سفارشات شما اقدام به ساخت قطعات می گردد. لازم است به این نکته توجه نمایید که تیراژ مورد نظر ارتباط مستقیمی با قیمت تمام شده محصول شما دارد لذا تعداد بالای سفارش هزینه کمتری برای شما در بر خواهد داشت و هزینه کار با تیراژ پایین طبیعتا بالاتر خواهد بود.

سوالات متداول

آیا می توانیم خود آهن یا سایر فلزات را تهیه نماییم؟

بله، شما می توانید آهن را خریداری و برای ما ارسال نمایید.

آیا جهت اخذ مشاوره می بایست هزینه پرداخت نماییم؟

خیر، مشاوره کاملا رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

آیا امکان ثبت سفارش فقط برای تهران میسر است یا سایر شهرستان ها نیز قادر به ثبت سفارش هستند؟

تمامی شهرستان ها قادر به ثبت سفارش هستند و سفارش آنان پس از انجام از طریق راه های ارتباطی رایج ارسال خواهد شد. در این حالت هزینه ارسال برعهده شخص سفارش دهنده می باشد.